minoxidil
bitkisel minoxidil
1 adet minoxidil sipariş 2 adet minoxidil sipariş 3 adet minoxidil sipariş 4 adet minoxidil sipariş 6 adet minoxidil sipariş 4 + 1 adet minoxidil sipariş 5 +1 adet minoxidil sipariş

Minoxidil Nedir?
Minoxidil, içerisinde bitkisel maddeler bulunan bir vasodilatör (damar genişletici) bir ilaçtır. Bu ürün saçlarınızın incelip dökülmesine karşı da önlemler almanıza yarar. Saçlarınızda yeni çıkmakta olan kıllarınızın belli bir seviyeye gelmesini ve hemen dökülmemesini sağlar.
Minoxidil’ in sadece saçlarınızda değil, kıl görmek istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Saçlarınızda, sakallarınızda, hatta kaşlarınızda bile bu ürünü kullanmanız mümkündür.
Minoxidil Sakal ve Bıyık İçin Kullanımı
Her şeyden önce Minoxidil düzenli kullanım gerektiren bir ilaçtır. Düzenli kullanımlarda etkisinin daha da arttığı gözlenmiştir. Saç ya da bıyığınızda günde iki defa olmak üzere uygulamanız yeterli olacaktır. Minoxidil’ i içerisinde bulunan aplikatör ile 0.1 ml çizgisine kadar çekerek uygulamanız gerekir. Uyguladığınız ilaç 1 saat içerisinde kurumaktadır. Kuruduktan sonra 4 saat kesinlikle yıkamayınız. Saçınızı günde bir defa ılık bir su ile yıkayınız.  Özellikle bu uygulamayı akşam üzeri yapan kişiler ilaç kuruduktan sonra uyumalıdırlar.
Not: Minoxidil’ i uyguladığınız bölge her zaman temiz ve kuru olmalıdır.
Minoxidil’ in Sakal İçin Kullanımı
Sakallarınızda kullanımda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; ne kadar çoğalmasını istediğinizdir. Genelde 2 kutu Minoksil kullanımında sakalda fark olur ama 2 kutuda sadece tüy olarak çıkar ve sonra kullanmaya devam ettikçe sakallar sertleşmeye başlar bu ilacı sakal sertleşene kadar kullanılması gerekir aksi takdirde 2 kutu kullanıp bırakıldığında çıkan sakalında dökülme olasılığı vardır çünkü tüy olarak çıktığından ve kökler zayıf olduğundan dolayı sakal için 6 kutu ilk başta sipariş vermeniz en mantıklısıdır. . iki kutu ilaç size toplamda 2  ay boyunca yetmektedir. 2 ay boyunca kullanıp bırakıldığında sakallarınız tüy halinde çıkmış olacağı için, .bıraktığınızda dökülme olabilir. Bundan dolayı tam sertleşme olana kadar kullanılması önerilir.
Akşam kullanımda ilaç kurumadan kesinlikle uyumayınız aksi takdirde ilaç yastığa yastıktanda kulaklarınıza ve başka yerinize bulaşıp istenmeyen yerlerde kıllanma yapabilir.  
Minoxidil’ in Saç İçin Kullanımı
Saç için kullanımı da günde iki defalık kullanım olarak önerilmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere kullanılmaktadır. Minoxidil’in saç için kullanımı tam olarak aşağıda belirtilmiştir.
Saç için kullanımı;

 • Minoxidil’i uygulamadan önce saçlarınızın derisinin temiz ve kuru olması gerekir. Bunun için saçlarınızı havlu ya da saç kurutma makinesi ile iyice kurulayınız.
 • Ürünü kutusundan çıkardıktan sonra içerisinde bulunan tüpü (applicator) 1 ml çizgisine kadar doldurunuz.
 • Ürünü saçınıza uygulamadan önce saçlarınızda 1.5 cm aralıklı mesafeler belirlemeniz gerekir. Bir elinizle bölümlere ayırdığınız saçınızın uygulama yapmak istediğiniz yerini tutmalısınız. Diğer eliniz ile de elinizde bulunan Minoxidil tüpünü saç derinize güzel bir şekilde uygulayınız. İlacı uyguladığınız noktayı parmağınızla oval hareketler(hafif dairesel hareketler) yaparak masaj yapınız. Bu masajı her zaman yapmanız gerekmez. Eğer ilacı güzel bir şekilde uyguladığınızı düşünüyorsanız masaj yapmanıza gerek kalmaz
 • Minoxidil 2 aydan sonra saçlarda fark olmaya başlar ilk 6 ay sabah akşam sürüyorsunuz 2. 6 aydan sonra  günde 1 defaya düşürebilirsiniz. 4 ayda saçlarınızda baya fark olmuş olur 1 seneden sonrada ilacı direk bırakmayınız azaltarak bırakmanız tavsiye edilir.
 • Minoxidil’i uyguladıktan sonra 4 saat içerisinde kesinlikle saçınızı yıkamayınız aksi takdirde ilacın hiçbir etkisi olmaz. Bu süre zarfında saçınızda başka bir işlem yapmayınız.
 • Minoxidil saç çıkarıcı  4 saat içinde emilim gerçekleşmektedir. Bu kurumadan sonra saçlarınızı ılık su ile güzel bir şekilde yıkayınız. Günde 1 defa saçınızı yıkamanız yeterlidir.

Yukarıda sıralı bir şekilde anlatılan işlemler akşam seansında da aynı şekilde uygulayınız. Eğer uygulamayı unutursanız, ertesi gün fazla uygulama kesinlikle yapmayın. Her gün iki defa uygulamanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde daha fazla uygulamalar ilacın etkisindeki verimliliği düşürür.
Minoxidil Kullandıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • İlacı uyguladıktan sonra mutlaka ellerinizi sabun ve su ile güzelce yıkayınız.
 • İlaç kuruduktan sonra mutlaka uyguladığınız bölgeye yıkayınız. Çünkü yüzünüzle ya da başka yerlerinizle temasını sonucu istenmeyen olaylar yaşanabilir.
 • Gözlerinizle ilaç teması olursa bol su ile yıkayınız.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
 • Saçlarınızı tararken kısa dişli ya da yuvarlak saç taraklarını kullanmayınız.
 • Her gün düzenli bir şekilde uygulamanız tam verimlilik açısından en önemli noktadır.
 • Akşam kullanımda ilacı sürdükten sonra kurumudan kesinlikle uyumayınız aksi takdirde ilaç yastığa yastıktanda kulaklarınıza bulaşır ve istenmeyen yerlerde kıllanma yapabilir.

Önemli Not: Minoxidil’ i uygulamaya başladıktan sonra uyguladığınız bölgede dökülmeler olursa endişelenmeyin. İlacımız uygulandığı bölgedeki zayıf kılları ya da tüyleri dökerek daha sağlıklı ve daha kalın kıllar çıkmasını sağlamaktadır.
ETKİLİ BİR SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ 4 AY BOYUNCA DÜZENLİ KULLANIM ŞARTTIR.
Firmamızda bulunan bu ürün % 100 orijinaldir. Ürünlerimizin fiyatları sitede yer alan fiyatlarla aynıdır. Ürünü sipariş verdikten sonra  kapıda ödeme yada kredi kartıyla online ödeme işlemiyle ürünü teslim almış olursunuz. Ürünlerimiz kapalı kutuda sizlere teslim edilmektedir. Online kredi kartıyla yapmış olduğunuz siparişler daha hızlı bir şekilde size ulaşmaktadır.

 

 

 

online kredi kartı ile satın al

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

minoxidil kapıda ödemeen uygun fiyatonline kredi kartıminoxidil ile dökülen saçlarınıza kavuşabilirsiniz
 

Anasayfa - Ürün Hakkında - Sıkça Sorulanlar - Kullanıcı Yorumları - Sipariş - İletişim

shadow

Copyright (c) minoxidil-tr.com tüm hakları saklıdır. minoxidil

Valid XHTML 1.0 Transitional

anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa anasayfa